רכיבי מערכת אזעקה מומלצים

 

רכיבים מומלצים להתקנה במסגרת מערכת אזעקה לעסק

כאשר מדובר במערכת אזעקה לעסק, אין באמת אפשרות להתפשר על פחות מהמוצר האיכותי ביותר ולכן, יש לשים דגש על כל רכיב אשר מהווה חלק מאותה המערכת – כאשר המטרה תהיה ליהנות מאמצעי הגנה איכותי, אשר מתאים באופן פרטני לצרכי העסק. 

רגע לפני בחירת מערכת אזעקה, חשוב להיות מודעים לרכיבים השונים המרכיבים את המערכת, אשר כוללים: לוחות מקשים, גלאים פנימיים וחיצוניים, מגעים מגנטיים, גלאי בטיחות, סירנה פנימית וחיצונית, סוללת גיבוי וכרטיס הרחבה כמו: ip אשר מאפשר שליטה במערכת גם מהטלפון הנייד. 

כמובן, שכל מי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם מערכות האזעקה, עתיד לגלות מגוון רחב של חידושים בתחום, אשר לכל אחד יתרונות ותועלות משלו – ההמלצה היא לאסוף כמה שיותר מידע לגבי החידושים המדוברים, על מנת להיטיב עם הבחירה. 

בחירת המערכת האופטימלית

יש לא מעט פרמטרים אשר ישפיעו על ההחלטות הנוגעות למערכת אזעקה לעסק ובין היתר: גודל העסק, המיקום הייעודי למערכת האזעקה, צורת השליטה המועדפת באותה המערכת וכיוצא בזה.
קיימת חשיבות גבוהה להבין לעומק את מלוא הצרכים והדרישות, רגע לפני בחירת המערכת – כאשר, הבנת הצרכים תשפיע במידה רבה על בחירת הרכיבים.

כך לדוגמא, עסק המעוניין לאבטח שטח פתוח יהיה חייב לדאוג להימצאותו של רכיב אנליטיקה במצלמה על מנת למפות שטחים מתים ושטחים “אדומים”. עסקים המאבטחים כספות או מוצרים יקרי ערך ישקלו הוספת רכיבים נוספים כמו מחולל עשן לדוגמא, המציף את המקום בעשן כבד למי שנכנס ללא הרשאה.

פרמטר נוסף שחשוב לשים עליו דגש הוא הגלאים, כאשר מערכת אזעקה יכולה לכלול: גלאי אקטיבי, גלאי חיצוני וגלאי פנימי – יש מערכות אשר כוללות את כל סוגי הגלאים גם יחד. 

כאמור, לבחירת מערכת האזעקה על רכיביה השונים יש השפעה רבה על מידת ההגנה על העסק ולכן, ההמלצה תהיה להיוועץ עם אנשי מקצוע הבקיאים בתחום בטרם קבלת ההחלטות – כאשר קבלת החלטות נכונות תאפשר שקט נפשי בידיעה שהעסק מוגן ומאובטח בצורה האופטימאלית. 

מוקד מבצר – חזקים בהגנה על עסקים

מבצר  מתמחה במערכות מיגון לעסקים, אבטחה, בקרה וצפייה ומשלבת את מערכת הspidernet הייחודית בעלת היכולות האנליטיות על מנת שאתם תהיו בטוחים. התקנת המערכות מתבצעת על ידי טכנאים עובדי החברה דבר שמבטיח רמת שירות גבוהה.