מערכות אבטחה

פיתוח, מכירה והתקנה של מערכות אבטחה מתוחכמות לעסקים ובתים פרטיים

מערכות אבטחה

מוקד מבצר הינה חברת אינטגרציה המתמחה בתכנון ובגיבוש אסטרטגיה של מערכות אבטחה במגוון רחב של פתרונות.  החברה עוסקת בתכנון, ייעוץ והקמה של מערכות אבטחה חכמות, בהתאם לצורכי הביטחון של הלקוח ומהווה את הפתרון המנצח המשלב בין טכנולוגיות מיגון מתקדמות לשירותי מוקד חכמים. החברה מתמחה במערכות מיגון, אבטחה, בקרה וצפייה ומשלבת את מערכת הspidernet הייחודית בעלת היכולות האנליטיות על מנת שאתם תהיו בטוחים. התקנת המערכות מתבצעת על ידי טכנאים עובדי החברה דבר שמבטיח רמת שירות גבוהה.

מערכות אבטחה

בין פתרונות האבטחה שלנו תוכלו למצוא: מערכות התראה \ אזעקה קוויות ואלחוטיות מערכות צפייה והקלטה דיגיטליות. מערכות הגנה טכנולוגיות לחדרי כספות. מערכות מיסוך עשן, גילוי וכיבוי אש. מערכות שילטה ובקרת כניסה. לחצני מצוקה. חיישני התראה ובטיחות. מוקד טכנולוגי מתקדם המכיל את כל האינפורמציות על גבי ממשק מרכזי אחד מאפשר לנו שליטה ובקרה על כלל המערכות באמצעות ערוצי תקשורת מנוטרים ומאובטחים

העולם שסביבנו עתיר סיכונים ואיומים. העובדה שאנו מודעים לכך כי קיימים איומים עשויה להטיל פחד, אולם אם נשכיל להתגונן – נפחית את הסיכון ונוכל למנוע נזק, פגיעה ואפילו להציל חיים. באמצעות התקנת מערכות אבטחה מתאימות, נוכל להגן על כל היקר והחשוב לנו. כך נוכל להגן על הרכוש שלנו, על העסק שלנו, על המשפחה שלנו. כך נוכל להתגונן מפני פריצה או גניבה ומפני שורה שלימה של איומים אחרים.

התראה בפריצה

מערכת האבטחה עמה נרצה להתחיל את הסקירה שלנו הפעם כוללת למעשה מגוון רחב למדי של מערכות אזעקה. בין השאר, ניתן לבחור ולהתקין מערכות הפועלות בטכנולוגיה חוטית ויש גם טכנולוגיה אלחוטית. ניתן להתקין אזעקה עצמאית הפועלת על סוללה או להתקין אזעקה המחוברת לחשמל (עם אפשרות לגיבוי של מצבר או סוללה). לצד מערכות ביתיות, יש גם מערכות לעסקים ולמוסדות וניתן לחברת את המערכת למוקד סיור וכן לפתרונות משולבים נוספים. מערכת זו תספק התראה למקרי פריצה או חדירה לא מורשית, בהסתמך על גלאים מתוחכמים.

אבטחה מבוססת מצלמות

מלבד אזעקה שתספק התראה קולית, מערכות אבטחה חדישות מאפשרות צילום ומעקב בכל אתר שעליו רוצים להגן ושאותו רוצים לאבטח. אנו מדברים על מצלמות אבטחה, כמובן, ויש מגוון עצום של סוגים ושכלולים. לצד מצלמות בסיסיות למדי ללקוחות פרטיים קטנים, יש גם מצלמות יקרות ואיכותיות לעסקים, בנקים, מרכזים לוגיסטיים ומתקנים בטחונים. מצלמה במקום הנכון יכולה לאתר פריצה ללא קושי וכן ניתן לשלב שירות של מוקד אבטחה (מוקד רואה) עם התקנת מצלמות במעגל סגור. במידת הצורך, ניתן להתקין מצלמות סמויות, מצלחות לצילומי חוץ או תקריב (זום).

פתרונות להגנה מאש

אנו סמוכים ובטוחים שגם לכם ברור מאליו כי אש שיוצאת משליטה מהווה סכנה. בבית ומחוצה לו, בחנות או במחסן, במפעל ובכל מקום – חשוב לנקוט צעדים להפחתת סיכוני עשן ואש. גם אם שירותי הכבאות יעילים, גם אם צוותי הכיבוי וההצלה מנוסים והתאמנו רבות באמצעות מערכות שנקראות מחוללי עשן, אסור להימנע מפעולה מקדימה. התקנת מערכות אבטחה לגילוי, איתור וכיבוי יכולה למנוע אסון שנמדד בחיי אדם, בנזק לרכוש או בשניהם גם יחד.

אילו פתרונות להגנה מאש יש בנמצא? לצד מטפים נישאים או ספרינקלרים, יש גם אמצעים חדישים שיכולים לאתר נוכחות עשן או אש בשלב מאוד ראשוני. מערכות גילוי אש או מערכות זיהוי עשן יכולים להשיג מטרה כפולה. ראשית, עם הישמע אזעקת אש על ידי צופרים או הדלקת נורות ייעודיות ניתן לפנות את האנשים מהאזור. בית, עסק, קניון, מלון – לא משנה היכן, גילוי מוקם ופינוי זה חיוני. שנית, כניסה לפעולה של מערכת לגילוי אש ועשן תאפשר השתלטות על האש בשעה שהנזק מוגבל. צוות כוננות או כוחות הכיבוי יכולים ללא קושי ואפילו באמצעים פשוטים להשתלט על דליקה שטרם התפשטה. זאת, בעוד ששריפה גדולה ועשן כבד עשויים לגרום לנזק בל יתואר.

הודעות והזנקה

בפעילותן של חברות אבטחה ניתן למצוא מערכות נוספות שנועדו לשפר את הבטיחות ואת הביטחון. מערכות מתאימות יכולות לסייע גם בפעילות של כוחות מתנדבים כגון כיתת כוננות ביישובי ספר. באמצעות מערכות כריזה, למשל, ניתן לספק הוראות לצוות עובדים או לקוחות לפנות אזור מסוכן (לאחר זיהוי עשן או אש, למשל) או להקפיץ מאבטחים או שומרים המצויים בקרבת מקום.

מניעת כניסה מבלתי מורשים

מערכות אבטחה עשויות לכלול מרכיבים לא מתוחכמים כגון התקנה של סורגים, אבל הטכנולוגיה המתקדמת הביאה פתרונות חכמים ומאוד מתוחכמים. דוגמא למערכות חכמות שיכולות לשפר מאוד את האבטחה במקומות רגישים, במפעלים, במוסדות ואפילו בבתים ניתן למצוא מתקני בקרת כניסה. מה המשמעות של בקרת כניסה? המשמעות היא שניתן בקלות לזהות גורם המבקש להיכנס, לעבור את השער או הדלת. המערכת יודעת לזהות מתי מדובר בגורם מורשה ומתי מדובר בגורם שאיננו מורשה.

הבקרה יכולה לבצע את המשימה החשובה הזאת במגוון דרכים מתוחכמות. דרך אחת הינה התקנה של מכשיר המבוסס על זיהוי קרבה ויכול לקרוא אמצעי זיהוי שמחולקים לעובדים (למשל כרטיס מגנטי או כרטיס עם שבב פנימי חכם). יש גם אמצעי זיהוי ביומטריים ובמילים אחרות – מערכות שיודעות לקרוא את טביעת האצבע של מרשי כניסה. רק מי שיניח את האצבע והמערכת תזהה כי מדובר בגורם מוכר יוכל להיכנס ללא קושי.