מצלמות אבטחה

חברת מבצר משווקת ומתקינה מערכות טמ"ס על כל סוגיהם, החל ממערכות DVR מקומיות ועד למערכות ממוחשבות מהמתקדמות בעולם ממיטב החברות עם יכולת חיבור למוקד רואה דו כיווני.

מצלמות אבטחה

בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות עצומה ומהירה בכל מה שקשור לאמצעי צילום. בכל טלפון נייד כמעט יש מצלמה אחת ולפעמים גם יותר. אבל לצד המצלמות הללו, שמאפשרות לתעד כל רגע בחיים, ישנן מצלמות חשובות לא פחות. אלה הן מצלמות אבטחה שניתן להתקין בבית או בעסק, בכל מקום שבו רוצים לדעת תמיד מה מתרחש ולשלול הימצאותם של גורמים מאיימים, פורצים, גנבים ואיומים אחרים.

הפתרון שמשאיר אתכם בתמונה

כל העסקים, בפרט לאחר שעות הפעילות ונעילת הדלתות, עשויים ליפול קורבן לפעילות פלילית כגון הצתה או גניבה. נחוץ, אם כן, פתרון שישאיר את בעלי העסק תמיד בתמונה. פתרון שתמיד יגלה מתי מישהו לא מוכר, גורם פלילי או זר מנסה להיכנס לחנות, למחסן, למשרד או למפעל. באמצעות מצלמות אבטחה לעסק, כאלה שניתן לקשר למוקד אבטחה מקצועי, תמיד תישארו בתמונה. המצלמות מזהות תנועה חשודה? יש זיהוי של פעילות פלילית? מוקד האבטחה מיד מזניק למקום צוות סיירים מיומן. כשצריך, יוצאת תיכף ומיד גם הודעה למשטרה. ניתן לשלב את מצמות האבטחה עם פתרונות מיגון משלימים כגון גלאי תנועה או מערכת אזעקה אלחוטית.

לשמור על הבית

לצד מצלמות אבטחה לעסק, שיכולות להיות גלויות או לעיתים סמויות, גדל מאוד הביקוש גם לפתרונות לבית. לבית פרטי או דירה – מצלמות אבטחה לבית יכולות להקנות לכם הרבה שקט נפשי. באמצעות מצלמה ניתן לדעת מי נמצא מחוץ לדלת או מעבר לחלון. ניתן להתקין מצלמות שיכוונו מחוץ לשער הכניסה, ניתן למקם מצלמה שתשקיף על חדר הילדים. את המצלמה ניתן גם כן לחבר למוקד אבטחה או לקבל את החיווי המצולם אונליין – דרך אתר אינטרנט מאובטח. אגב, פורצים שמאתרים את קיומה של מצלמה עשויים בהחלט לוותר ולחפש יעד אחר, פחות שמור, פחות מאובטח, פחות מוגן.

חשיבותה של התקנה מקצועית

מחפשים מצלמה איכותית לביתכם? אולי עבור העסק שלכם? זהו בהחלט צעד בכיוון הנכון אבל אסור למהר. לא מספיק לרכוש מצלמה משוכללת. חשוב מאוד שההתקנה תיעשה באופן מקצועי ולא פחות חשוב – במיקום מדויק שיספק אבטחה מרבית.

לרוב, התקנת מצלמות אבטחה בצורה הטובה ביותר נעשית בכמה שלבים. בשלב הראשון, כדאי להתייעץ עם מומחה לאבטחה ולמצלמות. המומחה שבחרתם צריך להגיע עד אליכם, שיחה בטלפון לא מספיקה. הוא צריך לסקור את האזור המיועד ולבדוק מהו המקום או מהם המקומות שמהווים נקודות תורפה שמשם צפויה להתבצע כניסה לא מורשית. שנית, צריך להחליט משיקולים תקציביים ואחרים כמה מצלמות יותקנו ומאיזה סוג. טווח המחירים גדול למדי, ההבדלים ניכרים וכוללים טווח צילום, רזולוציה, עמידות גוף המצלמה, יכולת צילומים בחושך וכן הלאה. שלישית, צריך להחליט האם רוצים להסתפק במצלמות או אולי לשלב אמצעים נוספים והאם רוצים מערכת משולבת, עם חיבור למוקד אבטחה המספק מענה נוסף, בשעת הצורך.

מהי מערכת DVR?

מערכת המחוברת כיחידה עצמאית המערכת מקליטה ע"פ הגדרות מוקדמות (זיהוי תנועה, הקלטה רציפה, הקלטה ע"פ שעות מוגדרות מראש וכו… ) כמו כן ישנה אפשרות לחיבור ה – DVR לאינטרנט ובאמצעות כך מתאפשרת צפייה מכל מחשב בעולם בנעשה באתר.