פלטפורמת שו"ב GENESYS

GENESYS היא פלטפורמת שליטה ובקרה מתקדמת, המתוכננת מיסודה לנהל את כלל מערך האבטחה בארגון באופן מלוכד, פשוט וגמיש. פלטפורמה זו מספקת מענה מתקדם למערכי שליטה מרובי ממשקים ולאתגרי אבטחה משולבים. המערכת מאפשרת למשתמש את היכולת לזהות את תמונת מצב האבטחה בארגון במהירות המרבית, להתריע בזמן אמת, להזרים את המידע לגורמים הרלוונטיים, לתעד ולנתח תרחישים ולקבוע מדיניות אבטחה וניהול אירועים:איסוף ושיתוף מידע ממקורות אבטחה והגנה שונים; ניתוח איומים בזמן אמת; הצגה רובדית על גבי מפות GIS; מענה אוטומטי על פי מדיניות האבטחה; ניהול האירוע מחדר הבקרה וכלי ניתוח ושחזור לשיפור ביצועים – כל אלה מאפשרים מוכנות מלאה בשגרה ותגובה מהירה ואיכותית בשעת הצורך.
 

מערכת שליטה ובקרה – מאפיינים

יכולות מערכת השו"ב

– CCTV – טלוויזיה במעגל סגור. מערכות אזעקה, חיישנים, גלאים ומערכות הגנה היקפיות.– זיהוי ביומטרי וכרטיסים חכמים בשילוב בקרת כניסה.– זיהוי לוחיות רישוי (lpr) וניהול חניונים.– כריזה, גילוי אש ומיזוג.

יכולות מערכת השו"ב –  שילוב טכנולוגיות מתקדמות

ספירת אנשים ומתן מידע עסקי קריטי על ידי סיוע לעסקים להבין דפוסי קניות ואת ההשפעה של פרסום / מסעות פרסום, כמו גם הקצאה יעילה וניהול אנשי מכירות או שירות.– אזורים חמים – סימון אזורים ספציפיים לקבלת אינדיקציה לאזורים חמים, לאפשר התראה לפתיחת קופות נוספות, ניתוח סטטיסטי לאזורים עם פעילות גבוהה/נמוכה.
סימון אזורים
סימון איזורים חמים לספירה/התראה
ממשק לקופות – בניית ממשק לקבלת נתונים מהקופות כולל תנועות בקופה, מידע על נפח מכירות של אנשי המכירות.RFID אקטיבי – ניהול ושליטה בכניסה ויציאה של עובדים ע"י תגים חכמים אשר נקראים במעברים ובכניסות ויציאות של העסק, הקריאה היא מרחוק ללא צורך בהשמת התג על קורא מסוים.אפשרויות נוספות של המערכת הינן אינטגרציה של מערכת התראת גניבות בכניסה למערכת הוידאו כולל שמירת תמונת הבזק ושליחתה לגורמים רלוונטיים. שליטה בסגירת ברזים ראשים בעת הצפת מים. מעקב אחרי החלפת בגדים/נעלים של עובדים, רישום במערכת ע"י אחמש, שליחת SMS ביציאה סנכרון עם בקרת הכניסה וחיבור למערכת כריזה מרכזית כולל השמעת פרסומות ומבצעים.

יכולות מערכת השו"ב – ניתוח סטטיסטי ועיבוד מידע

פילוח נתוני מכירות באמצעות על פי שעות פעילות וכמות הלקוחות באותו זמן נתון. או  על פי היקף מכירות ממוצע עבור לקוח פוטנציאלי והשוואה בין אנשי מכירות.שוב ספירההמערכת מאפשרת לנטר אזורים חמים לקבלת דפוסי קניות ואת ההשפעה של פרסום / מסעות פרסום, כמו גם הקצאה יעילה וניהול אנשי מכירות או שירות.כמו כן קיימות אפשרויות שליטה נוספות כגון קיזוז כניסות ויציאות של עובדי העסק מהכניסות והיציאות כדי למנוע סטייה במדידה. קבלת נתונים על זמני הפסקות / שהיה מחוץ לעסק של עובדים. ניתוח זמני פריקה/העמסה של סחורות בהתאם לכמות סחורה שנקלטת ועוד..