מניעת פריצה

מניעת פריצה לעסק ולבית

על פי נתונים שמפרסמת הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מתרחשות בשנה למעלה מ – 30.000 פריצות,  כאשר חלקן הגדול הוא פריצות לבתי עסק – וכל זה קורה כאשר רובם המכריע של העסקים ממוגנים בהוראת חברות הביטוח וקיימות אצלם מערכות אזעקה ומצלמות במעגל סגור.

מדוע למרות כל סידורי האבטחה עולה כמות הפריצות משנה לשנה?  ואיך באמצעות טכנולוגיה אנחנו יכולים למנוע את הפריצה הבאה לעסק או לבית שלנו?

מניעת פריצה באמצעות מוקד רואה דו כיווני

משמעותו של מוקד רואה דו כיווני הינה תקשורת מאובטחת בין כל מערכות האבטחה והצפייה הממוקמות בבית או בעסק לבין המוקד המבצעי הדוגם והמנטר את  המערכות באופן קבוע ורציף

איך זה פועל?

מערכת האזעקה מחוברת למחשב הצפייה וההקלטה של הלקוח. פעולה זו שולחת דיווח מידי למוקד באמצעות האינטרנט על קבלת התראה מכל מערכת הממוקמת בביתהעסק או מכמה מערכות יחד ומעבירה באופן מידי מידע מכל המצלמות באתר המלווה בהתראה קולית על האירוע שמתקבל.

במוקד מתקבל קובץ תצלומים הכולל 10 שניות לפני שנגרם האירוע עד להתחברות והעברת התקשורת למוקד. כמו כן מוצג בזמן אמת שידור חי מהאתר של כל המצלמות והמוקדן יכול לכוות את הכוחות למקום האירוע סמוך מאוד לזמן ההתרחשות ולמנוע נזקים וגניבות.

מניעת פריצה לפני שהיא מתרחשת SPIDERNET

מערכת אנליטיקה SPIDERNET בפיתוח מוקד מבצר עושה שימוש במצלמות IP מתוחכמות, מזהה את פריצה/חדירה עוד לפני שמתבצעת באמצעות תיחום ובקרה של אזורים רגישים על התמונה, שולחת אינדיקציה בזמן אמת ומאפשרת למוקדן לשלוח כוחות מתאימים למקום ההתרחשות ולמנוע את הפריצה עוד לפני שהחלה.

איך זה פועל?

טכנולוגית האנליטיקה של מבצר מאפשרת ניתוח חכם של התמונה המתקבלת ממצלמות האבטחה באמצעות אלגוריתם ייעודי. הטכנולוגיה מאפשרת לקבוע חוקים והתראות על גבי המסך, דבר המאפשר לברור את תנועות האמת המתרחשות תחת עיני המצלמה, להוריד כמעט לאפס את התרעות השווא, ולהפעיל את מערך האבטחה לפני שהפריצה מתרחשת.

עצירת רכב חשוד
התראה על עצירת רכב חשוד
חציית גדר
התראה על חציית גדר
אובייקט חסר
התראה על אובייקט חסר

הטכנולוגיה מאפשרת התרעה על אובייקטים על פי גודל (התעלמות מבעלי חיים) , על פי כמות, על בסיס מהירות וכיוון התנועה של האובייקט וחצייה של גבולות מתוחמים. המערכת מאפשרת תכנות של אזורי התרעה, כולל הגדרת משתנים וחוקיות התנהגותית בתוך ובין אזורים אלה.

מונעים את הפריצה הבאה עם מבצר טכנולוגיות מיגון

מבצר טכנולוגיות מיגון ואבטחה פועלת ומתמחה מזה למעלה מ-30 שנה במתן פתרונות בתחום המיגון והבקרה ומספקת פתרונות משולבים בין מוקד רמה א' מאויש 24/7,  מערכות תוכנה ובקרה לבין מרכיבים אלקטרוניים מתחום הביטחון.

למוקד יכולות מעקב אחר ביצועים, הפעלת מערכות מרחוק, תפעול וניתוח תקלות, קבלת אינדיקציות שונות ומגוונות והפעלת צוותי סיור ושרותי ביטחון.

מוקד מבצר בשביל השקט הנפשי שלך