מוקד מבצעי רמה א'

מרכז שליטה ובקרה ארצי המשלב בתוכו מערכות תוכנה, שליטה, בקרה וביטחון.

באישור משטרת ישראל

מעקב אחר ביצועים * הפעלת מערכות מרחוק, *תפעול וניתוח תקלות * קבלת אינדיקציות * התרעות בזמן אמת * הפעלת צוותים

מוקד מבצעי רמה א'

רוצים לדעת שהעסק שלכם מוגן 24/7 באמצעות טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם? רוצים לישון בשקט ולדעת שכל היקר לכם מאובטח על הצד הטוב ביותר באמצעות חברה שמבינה ביטחון ומפעילה מוקד מבצעי ברמה א' על פי דרישות משטרת ישראל? מוקד מבצר, זה בדיוק מה שאתם צריכים.

מוקד לעסקים

שירותי מוקד מבצעי המותאם לקבלת אינדיקציות מבצעיות שונות לצד יכולת תגובה מהירה ומידית לסיור שטח ולגורמי ביטחון. תקשורת מאובטחת בין מערכות האבטחה והצפייה השונות לבין המוקד המבצעי הדוגם והמנטר את המערכות 24/7.

SPIDERNET

שירותי מוקד מבצעי המותאם לקבלת אינדיקציות מבצעיות שונות לצד יכולת תגובה מהירה ומידית לסיור שטח ולגורמי ביטחון. תקשורת מאובטחת בין מערכות האבטחה והצפייה השונות לבין המוקד המבצעי הדוגם והמנטר את המערכות 24/7.

יועצי מיגון

יועצי המיגון של מוקד מבצר המלווים את לקוחות החברה מרגע הצטרפותם, ידעו לתפור חבילת מיגון מותאמת המתחשבת בסביבת הפעילות, שעות הפעילות ותוואי השטח

מערכות אבטחה

מבצר טכנולוגיות הינה חברת אינטגרציה המתמחה בתכנון ובגיבוש אסטרטגיה של מערכות אבטחה במגוון רחב של פתרונות. החברה מספקת שירותיייעוץ והקמה של מערכות אבטחה חכמות.

שמירה ואבטחה

מאבטחים, סיירים ואנשי ביטחון חמושים בפריסה ארצית, מקושרים למוקד ונותנים לכם פתרונות אבטחה מקיפים  שהפכו לסטנדרט בעולמות הביטחון בארץ ובעולם

מוקד מבצעי שתמיד זמין בשבילכם  24/7  365 יום בשנה

מוקד מבצעי טכנולוגי רמה א'

מוקד מבצעי מבצר משמש כמרכז שליטה ובקרה ארצי המשלב בתוכו מערכות תוכנה, שליטה, בקרה וביטחון. למוקד יכולות מעקב אחר ביצועים, הפעלת מערכות מרחוק, תפעול וניתוח תקלות, קבלת אינדיקציות שונות ומגוונות באמצעות תוכנות ייחודיות המאפשרות שליטה ובקרה מקסימליים על האתרים בשטח.

  • מוקד מבצעי מסווג כמוקד רמה א' המותאם לדרישות משטרת ישראל.
  • ערוצי תקשורת מאובטחים ומנוטרים 24/7 .
  • מוקד רואה בטכנולוגיית דו כיוונית המותאם למיגון אתרים רגישים.
  • מוקד תומך מערכות פענוח אנליטיקה.
  • הפעלת ניידות סיור מקומיות לתגובה מהירה ויעילה.

כיצד תדעו שאתם בוחרים חברת אבטחה שמציעה מוקד מבצעי שיעמוד לימינכם ברגע האמת? כיצד תדעו שמדובר ביותר מאשר מוקד צופה, שאומנם נעזר באמצעים טכנולוגיים חדישים כגון מצלמות אבטחה או מערכות אזעקה, אבל דווקא ברגע האמת עשוי לפספס? מוקד מבצעי בהחלט צריך להשקיע בכוח אדם מעולה ואמצעים בקרה ופיקוח משוכללים, אבל הוא חייב להיות מיומן גם בבסיס. ומהו הבסיס בשירותי אבטחה מבוססי מוקד? הבסיס, ולא במשמעות של מרכז בקרה (החשוב בפני עצמו) זה פשוט – הזמינות.

אל תהססו לבדוק כל מוקד שמירה שעשוי להתאים לכם, כיצד הוא עומד במדד החשוב הזה. שמעתם רעש חשוד מחוץ לחלון? התעכבתם בחנות או במפעל ומישהו מנסה לפרוץ פנימה? מוקד שיענה באופן מידי לקריאתם הוא מוקד שתוכלו לסמוך עליו לאורך כל הדרך. זהו המוקד שגם יגיב במהירות לקריאות של אזעקות וגלאים המחוברים למרכז הבקרה. זהו המוקד שיעמוד לצדכם ועבורכם בכל פעם שתצטרכו, בכל יום, בכל שעה.

בדקתם ווידאתם שמולכם נמצא מוקד מבצעי זמין טלפונית ואפילו כזה שמתפעל חדר בקרה משוכלל, הטופ שבטופ. האם זה אומר שהגעתם אל המנוחה והנחלה? יש עוד דבר שאסור לפספס. בסופו של יום, כאשר מתרחש אירוע ממשי, פריצה לבית או לעסק, אזעקה או התראה וכל סימן לבעיה, הטיפול נעשה על ידי גורם אנושי שנמצא בשטח.

אפילו אם מצלמת אבטחה מצלמת, עוקבת ובולשת, לא מספיק שיש זוג עיניים שרואה הכל מרחוק. ברגע הנכון צריכים את האיש או האנשים בשטח. צריך את הסיירים המצוידים בהכשרה ומגיעים במהירות, רכובים וממונעים. מוקד מבצעי ראוי חייב לתחזק שירותי סיור. ולא מדובר רק בסיור שמגיע כאשר מופעלת אזעקה או כאשר מתקשרים לדווח על משהו חשוד. מדובר בשירות יזום, שמבצע סיורים יזומים ומפגין נוכחות.

מדוע המוקד שיודע להפגין נוכחות ולא חוסך בכך מוסיף ביטחון? במיוחד באזורים רגישים, אין ספק שגורמים עוינים או פליליים מבצעים תצפיות ואוספים מידע. כאשר גורם זר מגלה כי אזור, בית, עסק או שכונה מאובטחים, הוא חושב פעמיים לפני שהוא מכה. סיורים, אם כן, מהווים גורם הרתעה ראשון במעלה. זה יוצר תחושת ביטחון גבוהה וחשוב מכך – זה יוצר תחושת ביטחון שיש לה בהחלט בסיס במציאות.

סיירים, מאבטחים מוקדנים ומנהלי משמרת – מוקד מבצר

בשעות החשיכה, הסיכוי לאירועים ביטחוניים ובעיקר פליליים עולה באופן ניכר. שוד, גניבה, ויתר העבירות הקשות מתרחשות בחושך. משום כך, מוקד מבצעי חייב להיות ערוך ומוכן, ערני ופעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים ושבוע. סיירים, מאבטחים, מוקדנים, מנהלי משמרת, הכול חייב להיות פעיל יום ולילה. צריכים ביטחון מבסיס לשעון? מוקד מבצעי מהשורה הראשונה חייב תמיד להיות זמין, צופה ומוכן לפעילות.

אבטחה היקפית לעסקים ולבתים

מוקד מבצעי נועד להעניק שירות מלא, למגוון לקוחות. בתים, דירות, מפעלים, מחסנים, אתרי בניה וכל מקום שעלול להוות יעד לגורמים בלתי רצויים. לצד סיורים רכובים, לצד מוקד מאויש ועובדי מוקד מיומנים (לרוב, בעלי ניסיון צבאי כסמב"צים או בתפקידים דומים), מוקד מבצעי מספק מעטפת היקפית. המעטפת ההיקפית שאנו מדברים עליה מבוססת על מיטב הטכנולוגיות הזמינות כיום.

מהן הטכנולוגיות? למשל, מצלמות אבטחה. מצלמות מסוג זה יכולות להיות גלויות או סמויות. מצלמות מסוג זה יכולות להתאים לצילומי פנים ויש גם דגמים המתאימים לצילומי חוץ. יש מצלמות עמידות במיוחד ויש כאלה שמסוגלות לנוע באמצעי שליטה מרחוק, עם אפשרות לצילומי תקריב ואף אפשרות לראיית לילה משופרת.

מלבד המצלמות המשמשות עסקים לרוב, יש גם מערכות אזעקה. מערכות כאלה ימוקמו לרוב לאחר סקירה מדוקדקת באתר הלקוח. מערכת משולבת יכולה לכלול גלאי תנועה, גלאי נפח. יש מערכות המחוברות לדלתות, לחלונות, וכן מותקנות במרפסות או בגגות. סוג נוסף של אמצעים נועד להתריע כאשר מזוהה נוכחות של עשן, אש או טמפרטורה קיצונית. במקרה זו יופעל צופר אזעקה ותישלח קריאה לכוחות הכיבוי ולסיור הקרוב.

מוקד אבטחה לעסקים בראש העין