מוקד לעסקים - ביטחון 24/7

שמירה וביטחון לעסק שלך

מוקד מבצר הינה חברת אינטגרציה המשלבת בין מערכות טכנולוגיות מתקדמות ומפעילה שירותי מוקד מבצעי המותאם לקבלת אינדיקציות מבצעיות שונות לצד יכולת תגובה מהירה ומידית לסיור שטח ולגורמי ביטחון. החברה מתמחה במערכות מיגון, אבטחה, בקרה וצפייה ומשלבת את מערכת הspidernet הייחודית בעלת היכולות האנליטיות על מנת שאתם תהיו בטוחים שכשאתם ישנים בלילה העסק שלכם נמצא בידייים טובות.

אם היו מספרים לכם שיש כיום מכה של פריצות וגניבות, ככל הנראה רק מעטים האנשים שהיו באמת מופתעים. אין פלא, אם כן, שרבים מחפשים שירותי מוקד לעסקים ומצטרפים כמנויים לחברות אבטחה ושמירה המציעות שירותי מוקד ופתרונות סיור.

לא משנה אם יש לכם חנות או מרפאה, מפעל או מוסך – אין ספק כי העסק שלכם חשוב לכם. העסק, שיכול להיות עסק פרטי או חברה בע"מ מהווה מקור לסיפוק ומקור לפרנסה. יחד עם זאת, העסקים עשויים לקרוץ גם לגורמים לא רצויים – גנבים, שודדים, וונדליסטים וחורשי רעה אחרים.

איך אפשר להגן טוב יותר על העסק? איך יכולים בעלי העסקים בארץ ללכת לישון כשהם רגועים ושלווים? באמצעות מוקד לעסקים! מוקד שמציע שירותי שמירה וביטחון, אשר מאפשר לקבל את המענה הנדרש לבית העסק. באמצעות המוקד המקצועי אפשר לדעת שכל הצעדים הנחוצים ננקטים בכדי למנוע נזק, פריצה, גניבה או שוד.

המוקד והסיור

על מנת שבעלי עסקים וחברות יוכלו ליהנות מאבטחה משופרת ותחושת ביטחון מבוססת, מציע מוקד לעסקים כמה וכמה שירותים חשובים. כאשר השירותים הללו משתלבים אלה באלה, הביטחון גדל והעסק ובעליו יוצאים נשכרים.

מהו השירות הראשון שיציע מוקד יעיל? מדובר בצוות סיור שיגיע אישית לאתר הלקוח, לעסק, באופן יזום (הצגת נוכחות) וכן כמענה לאירועים נקודתיים. אלה הם שירותי סיור, כמובן, שניתנים למכלול העסקים הקיימים בארץ – חקלאים, תעשיינים, יבואנים, קניונים, בעלי חנויות וכן הלאה.

המאבטחים, הסיירים, יהיו על פי רוב חמושים (נושאי נשק ברישיון, כמובן), יוצאי מערכת הביטחון ובעלי מיומנות גבוהה ויכולת תגובה. אך מכיוון שהסיור לא נמצא בכל עסק, בכל רגע נתון, נדרשת מערכת משלימה שתשלים את האבטחה.

המוקד והמיגון

מלבד סיורים רכובים, מוקד לעסקים מציע מעגל אבטחתי נוסף, משלים. מעגל האבטחה הזה מבוסס על ציוד טכנולוגי מתקדם, שמייצר בסיכומו של דבר מעטפת מיגון לעסק. לא מדובר במיגון כגון יציקת קיר משוריין כי אם מיגון שנועד לאתר, לגלות ולהתריע כאשר יש פעילות חשודה. זהו מיגון שבהחלט יכול לבוא במקביל להתקנת דלת פלדה או סורגים.

המיגון המקובל כולל למשל מצלמות במעגל סגור, אשר מצלמות ומשדרות את כל מה שקורה בעסק למוקד מאויש. מלבד מצלמות, ניתן להתקין כל מיני גלאים המבוססים על טכנולוגיה מתקדמת, למשל גלאי נפח או גלאים המבוססים על תנועה. אפשר גם להתקין מערכת אזעקה, שמופעלת כאשר קיים ניסיון חדירה לעסק, מה שנועד להבריח את הפורצים או הפולשים.

תמיד רואים אתכם

השילוב בין שירותי סיור לבין התקנת מיגון מייצר מעטפת אבטחה משולבת. מנגנון זה מכונה לעיתים מוקד רואה, שכן מוקדנים או תצפיתניות שולטים במצלמות ויכולים לראות כל מה שקורה בעסקים השונים, בכל רגע נתון. המקוד מקבל דיווח מידי בכל רגע שמופעלת אזעקה או כאשר גלאי כזה או אחר מאתר חריגה מהשגרה.

מרגע זה, גם לכם ברור שאם יש לכם עסק, אתם לא חייבים להימצא בו עשרים וארבע שעות ביממה כדי לדעת שמישהו פוקח עין. מוקד אבטחה לעסקים יוכל להעניק גם לכם את כל מעגלי האבטחה המקובלים, כדי שגם אתם – תהיו רגועים.