טכנולוגיות מיגון AI לעסקים

טכנולוגיות מיגון מבוססות בינה מלאכותית וחיסכון בכח אדם

מכח אדם לטכנולוגיות מיגון AI של מבצר

טכנולוגיות מיגון AI המבוססות בינה מלאכותית הן הדבר החם ביותר בשוק האבטחה ומוקד מבצר עומדת כיום בראש הפירמידה של פיתוח והטמעת אמצעים טכנולוגיים מבוססי AI לאבטחת כל סוגי המתחמים, מוסדות, ארגונים ועסקים קטנים.

בואו להכיר את העתיד של מערכות האבטחה המתקדמות מבית מבצר המבוססות בינה מלאכותית, מסוגלות לנטר ולשלוט בכל סוגי האירועים ומאפשרות זיהוי וטיפול של האירוע עוד לפני שהתרחש. בואו להבין איך ניתן לצמצם כמעט לחלוטין את התלות בכח אדם' לחסוך הון על מערך שמירה גדול ויקר ולייצר אבטחה מלאה באמצעות טכנולוגיות AI

מבצר טכנולוגיות מיגון מתקדמות בהתאמה אישית

אנו במבצר, מסתכלים כל הזמן קדימה במטרה לתת מענה מיטבי לצרכי השוק ולאתגרים המשתנים העומדים לפתחו, לכן כחברת בוטיק, אנו גאים ביכולתנו לרתום יכולות מוכחות מתחום הביטחון ופיתוחים מתקדמים אחרים לחבילות מיגון משופרות בהתאמה אישית לצרכים השונים.

במסגרת הפתרונות אותם אנו מביאים, אנו מייצרים מערכי שליטה מרובי ממשקים, אשר יוצרים מעטפת הגנה בהתאמה אישית ועפ"י צורך, וזאת תוך מתן התרעה בטרם התבצעה הפריצה או התקיימו התרחישים אותם אנו מנטרים, נקיטת אמצעים אקטיביים למניעת נזקים ו/או הברחת הגורמים העוינים, הצגת תמונת מצב בזמן אמת, תוך הזרמת המידע לגורמים הרלוונטיים ועוד ועוד.

הטכנולוגיה המרכזית שלנו, מתבססת על מערכת SPIDERNET, שהינה מערכת אנליטיקה מתקדמת בפיתוח מוקד מבצר.  המערכת עושה שימוש במצלמות IP מתוחכמות המחוברות לתוכנת אנליטיקה רבת עוצמה המבוססת על בינה מלאכותית, המאפשרת ניתוח, הסקת מסקנות וקביעת דרכי פעולה בצורה הדומה ביותר לאופן שבו פועל המוח האנושי.

מערכת SPIDERNET מבצעת בעשיריות שנייה ניתוח חכם של תמונות באמצעות אלגוריתם חדשני וייעודי ומאפשרת זיהוי פריצה או חדירה עוד לפני ביצועה, וזאת באמצעות תיחום ובקרה של אזורים רגישים על התמונה ואינדיקציה בזמן אמת.

טכנולוגיה אחרת, המשלימה את תמונת המצב היא מערכת שו"ב המיועדת לארגונים (GENESYS), זוהי פלטפורמת שליטה ובקרה מתקדמת, אשר תוכננה ביסודה לנהל באופן מלוכד, פשוט וגמיש את כלל מערך האבטחה בארגון. הפלטפורמה מספקת מענה מתקדם לארגון במסגרת מערכי שליטה מרובי ממשקים, לטובת אתגרי אבטחה משולבים. המערכת מספקת את תמונת מצב האבטחה בארגון במהירות המירבית, ומאפשרת למשתמש את היכולת לזהות , להתריע בזמן אמת, להזרים את המידע לגורמים הרלוונטיים, לתעד ולנתח תרחישים ולקבוע מדיניות אבטחה וניהול אירועים.

מחלקת ההתקנות שלנו עוסקת בתכנון, ייעוץ והקמה של מערכות אבטחה מתוחכמות, בהתאם לצורכי הביטחון של הלקוח ומהווה את פתרון מנצח המשלב בין טכנולוגיות מיגון מתקדמות לשירותי מוקד חכמים.

מוקד מבצר – שומרים לכם על כל מה שחשוב

עדיין מחפשים את פתרון המיגון המיטבי לעסק שלכם ?