תמונה_לעמוד_הבית_מבצר

טכנולוגיות מיגון מתקדמות לעסקים

רובנו בעלי בתים וחלקנו בעלי עסקים, אך האם אנו מודעים למספרים העגומים המספרים את מצב הפריצות והחבלה ברכוש ברחבי הארץ? מוקד מבצר מביאה אליכם את טכנולוגיות המיגון המתקדמות בעולם ומאפשרת לכם להנות מסביבה מאובטחת בבית ובעסק.

פריצות לבתי עסק
פריצות לבתים
חבלה ונזק לרכוש
פריצות או נזקים ביום נתון

מבצר טכנולוגיות מיגון מתקדמות בהתאמה אישית

אנו במבצר, מסתכלים כל הזמן קדימה במטרה לתת מענה מיטבי לצרכי השוק ולאתגרים המשתנים העומדים לפתחו, לכן כחברת בוטיק, אנו גאים ביכולתנו לרתום יכולות מוכחות מתחום הביטחון ופיתוחים מתקדמים אחרים לחבילות מיגון משופרות בהתאמה אישית לצרכים השונים.

במסגרת הפתרונות אותם אנו מביאים, אנו מייצרים מערכי שליטה מרובי ממשקים, אשר יוצרים מעטפת הגנה בהתאמה אישית ועפ"י צורך, וזאת תוך מתן התרעה בטרם התבצעה הפריצה או התקיימו התרחישים אותם אנו מנטרים, נקיטת אמצעים אקטיביים למניעת נזקים ו/או הברחת הגורמים העוינים, הצגת תמונת מצב בזמן אמת, תוך הזרמת המידע לגומרים הרלוונטיים ועוד ועוד.

טכנולוגיה מרכזית שלנו, מתבססת על מערכת SPIDERNET, שהינה מערכת אנליטיקה מתקדמת בפיתוח מוקד מבצר, אשר עושה שימוש במצלמות IP מתוחכמות המחוברות לתוכנת אנליטיקה רבת עוצמה. מערכת SPIDERNET מאפשרת לבצע ניתוח חכם של תמונות באמצעות אלגוריתם חדשני וייעודי. התוכנה מאפשרת זיהוי פריצה או חדירה עוד לפני ביצועה, וזאת באמצעות תיחום ובקרה של אזורים רגישים על התמונה ואינדיקציה בזמן אמת.

טכנולוגיה אחרת, המשלימה את תמונת המצב היא מערכת שו"ב המיועדת לארגונים (GENESYS), זוהי פלטפורמת שליטה ובקרה מתקדמת, אשר תוכננה ביסודה לנהל באופן מלוכד, פשוט וגמיש את כלל מערך האבטחה בארגון. הפלטפורמה מספקת מענה מתקדם לארגון במסגרת מערכי שליטה מרובי ממשקים, לטובת אתגרי אבטחה משולבים. המערכת מספקת את תמונת מצב האבטחה בארגון במהירות המירבית, ומאפשרת למשתמש את היכולת לזהות , להתריע בזמן אמת, להזרים את המידע לגורמים הרלוונטיים, לתעד ולנתח תרחישים ולקבוע מדיניות אבטחה וניהול אירועים.

מחלקת ההתקנות שלנו עוסקת בתכנון, ייעוץ והקמה של מערכות אבטחה מתוחכמות, בהתאם לצורכי הביטחון של הלקוח ומהווה את פתרון מנצח המשלב בין טכנולוגיות מיגון מתקדמות לשירותי מוקד חכמים.

מוקד מבצר – שומרים לכם על כל מה שחשוב

מחפשים את פתרון המיגון המיטבי לעסק שלכם - פנו אלינו להצגת טכנולוגיות המיגון המתקדמות שלנו!