טכנולוגיות מיגון לעסקים

רוצים לדעת איך טכנולוגית האבטחה של מבצר מבטלת את הצורך בשמירה?

מכח אדם לטכנולוגיות מיגון של מבצר

טכנולוגיות מיגון הן הדבר החם ביותר בשוק האבטחה ומוקד מבצר עומדת כיום בראש הפירמידה של פיתוח והטמעת אמצעים טכנולוגיים לאבטחת כל סוגי המתחמים, מוסדות, ארגונים ועסקים קטנים.

בואו להכיר את העתיד של מערכות האבטחה המתקדמות מבית מבצר, המופעלות בטכנולוגיות המסוגלות לנטר ולשלוט בכל סוגי האירועים ומאפשרות זיהוי וטיפול של הבעיה עוד לפני שקרתה. בואו להבין איך ניתן לצמצם כמעט לחלוטין את התלות בכח אדם ולחסוך הון על מערך שמירה גדול ויקר לתחזוקה ולייצר אבטחה מלאה באמצעות טכנולוגיות.

מנכ"ל אוסם נסטלה, משה רונן, על אתגרי האבטחה החדשים הניצבים כיום מול מנהלי האבטחה, על הקשיים בניהול מערך אבטחה אנושי מיגון בעזרת טכנולוגיה של מבצר,

מבצר טכנולוגיות מיגון מתקדמות בהתאמה אישית

אנו במבצר, מסתכלים כל הזמן קדימה במטרה לתת מענה מיטבי לצרכי השוק ולאתגרים המשתנים העומדים לפתחו, לכן כחברת בוטיק, אנו גאים ביכולתנו לרתום יכולות מוכחות מתחום הביטחון ופיתוחים מתקדמים אחרים לחבילות מיגון משופרות בהתאמה אישית לצרכים השונים.

במסגרת הפתרונות אותם אנו מביאים, אנו מייצרים מערכי שליטה מרובי ממשקים, אשר יוצרים מעטפת הגנה בהתאמה אישית ועפ"י צורך, וזאת תוך מתן התרעה בטרם התבצעה הפריצה או התקיימו התרחישים אותם אנו מנטרים, נקיטת אמצעים אקטיביים למניעת נזקים ו/או הברחת הגורמים העוינים, הצגת תמונת מצב בזמן אמת, תוך הזרמת המידע לגומרים הרלוונטיים ועוד ועוד.

טכנולוגיה מרכזית שלנו, מתבססת על מערכת SPIDERNET, שהינה מערכת אנליטיקה מתקדמת בפיתוח מוקד מבצר, אשר עושה שימוש במצלמות IP מתוחכמות המחוברות לתוכנת אנליטיקה רבת עוצמה. מערכת SPIDERNET מאפשרת לבצע ניתוח חכם של תמונות באמצעות אלגוריתם חדשני וייעודי. התוכנה מאפשרת זיהוי פריצה או חדירה עוד לפני ביצועה, וזאת באמצעות תיחום ובקרה של אזורים רגישים על התמונה ואינדיקציה בזמן אמת.

טכנולוגיה אחרת, המשלימה את תמונת המצב היא מערכת שו"ב המיועדת לארגונים (GENESYS), זוהי פלטפורמת שליטה ובקרה מתקדמת, אשר תוכננה ביסודה לנהל באופן מלוכד, פשוט וגמיש את כלל מערך האבטחה בארגון. הפלטפורמה מספקת מענה מתקדם לארגון במסגרת מערכי שליטה מרובי ממשקים, לטובת אתגרי אבטחה משולבים. המערכת מספקת את תמונת מצב האבטחה בארגון במהירות המירבית, ומאפשרת למשתמש את היכולת לזהות , להתריע בזמן אמת, להזרים את המידע לגורמים הרלוונטיים, לתעד ולנתח תרחישים ולקבוע מדיניות אבטחה וניהול אירועים.

מחלקת ההתקנות שלנו עוסקת בתכנון, ייעוץ והקמה של מערכות אבטחה מתוחכמות, בהתאם לצורכי הביטחון של הלקוח ומהווה את פתרון מנצח המשלב בין טכנולוגיות מיגון מתקדמות לשירותי מוקד חכמים.

מוקד מבצר – שומרים לכם על כל מה שחשוב

עדיין מחפשים את פתרון המיגון המיטבי לעסק שלכם ?