הצעת מחיר

מאת אורי שחר

מאת אורי שחר

מנכ"ל ובעלים מוקד מבצר

טכנולוגיות לזיהוי פריצה היקפית

אם עד לפני 10 שנים עסקים היו מאובטחים באמצעות אזעקות ומצלמות אבטחה הרי שהיום באבטחה מתקדמת, הטכנולוגיה באה לעזרתנו בנושאים מגוונים. למשל, הדבר בא לידי ביטוי מוחשי בזיהוי מהיר של פריצה היקפית. טכנולוגיות חדשניות מאפשרות לזהות פריצה היקפית ואף איומי אבטחה אחרים, במהירות ובצורה יעילה מאין כמוה.

אנליטיקה מתקדמת במצלמות אבטחה

במשך שנים רבות כדי להפוך את מצלמות האבטחה ליעילות בזמן אמת, היה צורך להתחבר למוקד ביטחון המאויש 24 שעות ביממה, עם כוח אדם רב.

אך כעת, בעזרת סוג חדש של טכנולוגיה שנקרא מצלמות אנליטיקה, אפשר להצליח עם זיהוי פריצה היקפית, גם מבלי שהרבה מאוד זוגות עיניים אנושיות יבלשו בכל רגע אחר מסך של טלוויזיה במעגל סגור.

טכנולוגיית אנליטיקה ופעילותה בזמן פריצה היקפית

הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לזיהוי פריצה היקפית נעשית על ידי מצלמות חכמות, שמשולבות עם אלגוריתם מתאים. הטכנולוגיה מנתחת בכל רגע נתון את מה שהמצלמה קולטת, כך שניתן לקבל זיהוי מהיר ומידי, בכל רגע שמשהו בשגרה מופר.

ניתן להגדיר מראש תרחישים שכאשר יופיעו במצלמה והתוכנה תזהה אותם בתור איום, תופעל התראה. ההתראה יכולה להגיע בצורה קולית כאזעקה או בצורת התראה על המסך, לצורך הפניית תשומת הלב.

טכנולוגיה מהסוג זה יכולה להוות אמצעי עזר רב עוצמה, הן למוקדי אבטחה והן במתחמים שמורים מכל סוג. ניתן לאבטח בצורה כזאת אזורי תעשייה ומפעלים בודדים, פרויקטים קבלניים שבהם פרוס ציוד בשטח, שטחים בעלי רגישות ביטחונית, מתחמים של יבואנים ועוד ועוד.

זיהוי פריצה לצד זיהוי תנועה

טכנולוגיות חדשניות לזיהוי פריצה היקפית יכולות לזהות לא רק פריצה לאחר התרחשותה אלא גם סימנים לפריצה ברגע האמת.

מערכות זיהוי בשילוב מצלמות חכמות, יכולות לאתר תנועה ולהוציא התראה מידית. מכיוון שבכל פריצה תתקיים קודם לכן תנועה של פורצים, רגלית או רכובה, זיהוי התנועה מהווה סימן ואינדיקציה לבירור נוסף.

ניתן להגדיר את ההתראות כך שידעו לזהות תנועה של גופים גדולים יחסית, כך שתנועת ציפור או חתול, לדוגמא, לא יפעילו את ההתראה. לעומת זאת, זיהוי של גורם אנושי, רכב וכיוצא בזה, יפעילו את ההתראה ויסבו את תשומת הלב האנושית, לנקודה המתאימה בגדר ההיקפית או הפנימית, במתחם המאובטח והשמור.

מוקד מבצר – אתם יכולים לישון בשקט

כאשר מדברים על טכנולוגיות מיגון מתקדמות – מבצר היא הכתובת.

אנחנו מספקים פתרונות משולבים בין מערכות תוכנה ובקרה לבין מרכיבים אלקטרוניים מתחום הביטחון.

בשנים האחרונות פיתחה מבצר מתודולוגיית מיגון מבוססת ציוד מתוחכם ומאפשרת לארגונים לבצע מעבר משמירה ואבטחה באמצעות כח אדם לטכנולוגיות מיגון מתקדמות.

לא בכדי אנחנו מומלצים על ידי חברות הביטוח שיודעות – כאשר מבצר בשטח יש על מי לסמוך!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram

מצא כתבות נוספות

גלילה לראש העמוד