חיבור למוקד אבטחה מבצעי - 24/7 של שקט נפשי

רוצים לדעת שהעסק שלכם מוגן 24/7 באמצעות טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם? רוצים לישון בשקט ולדעת שכל היקר לכם מאובטח על הצד הטוב ביותר באמצעות חברה שמבינה ביטחון ומפעילה מוקד מבצעי ברמה א' על פי דרישות משטרת ישראל? מוקד מבצר, זה בדיוק מה שאתם צריכים.

מערכת אבטחה, מתקדמת ככל שתהיה, לא תוכל לספק את ההגנה הנדרשת אם היא אינה מחוברת למוקד פעיל. מערכות אבטחה לבתים, עסקים וארגונים, מבוססות כיום על מצלמות מתקדמות, חיישנים וגלאים שונים. אולם, אם המערכת אינה מחוברת למוקד אבטחה, התועלת העיקרית תהיה רק איתור מבצעי הפשע.

באמצעות חיבור למוקד אבטחה ניתן גם לטפל באירועים בזמן אמת ולשמש כגורם מרתיע שימנע או יפחית את התרחשותם של פריצות, גניבות וונדליזם.

חיבור למוקד מבצעי טכנולוגי רמה א', יבטיח לכם כי תקבלו את המענה האיכותי ביותר לצרכים שלכם.

יתרונות החיבור למוקד אבטחה

מערכת אבטחה מקצועית תכלול מכשור משוכלל כמו מצלמות מתקדמות, תוכנה חכמה, מערכת צפייה במעגל סגור וחיבור למוקד טכנולוגי חכם. המטרה היא לצלם את מה שקורה בשטח וגם להקליט במידת הצורך. בשיטה זו זיהוי אירועים חריגים מכוסה על ידי מספר מנגנונים.

  • המנגנון הראשון הוא זיהוי באמצעות אחד הגלאים או החיישנים של המערכת, המתריעים על האירוע למוקד האבטחה.
  • המנגנון השני הוא באמצעות צפייה של אחד המוקדנים בשידור חי המועבר מהשטח. השילוב של שני המנגנונים, מאפשר איתור מהיר ויעיל וגם מפחית את קריאות השווא.

כאשר יש זיהוי של אירוע חריג או חשד, ניתן לשלוח צוות סיירים למקום האירוע. כדי שתתאפשר הקפצה מהירה בהתראה קצרה, יש צורך בהפעלה של ניידות סיור ממונעות כחלק ממערך האבטחה. ניידות אלו יסיירו באזורים השונים, וכאשר תעלה קריאה במערכת הקשר, הם יגיעו לכתובת ויטפלו באירוע.

חיבור טכנולוגי למניעת פריצות

כדי שמוקד אבטחה ייתן פתרון מקיף ויעיל , יש צורך במספר דברים:

  • שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם, הניתן להתאמה לצרכים של הלקוחות השונים.
  • צוות מוקדנים ערני שעבר הכשרה ועובד לפי נהלים מסודרים.
  • סיורים ממונעים באזורי הפעילות וזמן תגובה מהיר.
  • אפשרות צפייה בשידור חי ממקום האירוע וגם אפשרות להקלטה לצורך הפקת לקחים או איתור מבצעי הפשע.

למה להתחבר למוקד מבצר

מוקד  מבצר משמש כמרכז שליטה ובקרה ארצי המשלב בתוכו מערכות תוכנה, שליטה, בקרה וביטחון. למוקד יכולות מעקב אחר ביצועים, הפעלת מערכות מרחוק, תפעול וניתוח תקלות, קבלת אינדיקציות שונות ומגוונות באמצעות תוכנות ייחודיות המאפשרות שליטה ובקרה מקסימליים על האתרים בשטח.  אז מה אתם מקבלים?

מוקד רמה א',  ערוצי תקשורת מאובטחים ומנוטרים 24/7,  מוקד רואה בטכנולוגיית דו כיוונית, מערכות פענוח אנליטיקה והפעלת ניידות סיור .

השימוש בטכנולוגיות מתקדמות, מאפשר למוקד אבטחה לצפות על מספר נקודות בשטח במקביל, לאתר גורמי סיכון ולהתריע על כך מבעוד מועד כדי למנוע פריצות. למעשה, המוקד משמש כעיניים ומחליף את נוכחותם של אנשי אבטחה בשטח, או מפחית את מספרם, כאשר יכולת הצפייה וניתוח הנתונים נעשה באמצעות מערכת חכמה הניתנת לשליטה גם מרחוק.