חברת אבטחה לעסקים

ארבעת כללי הברזל לבחירת חברת אבטחה לעסקים

חברת אבטחה לעסקים

חברת אבטחה ושמירה שרואה ומנטרת את העסק שלכם 24/7 יכולה לתרום רבות לתחושת הביטחון שלכם ושל צוות העובדים במהלך שעות העבודה וגם לאחר סיום יום הפעילות. בישראל קיימות עשרות חברות אבטחה המציעות שירות לעסקים ועל כן יש לשים לב לארבעה כללי יסוד כאשר אתם בוחרים את החברה שתגן עליכם ועל העסק שלכם.

חברת אבטחה המפעילה מוקד רמה א'

הכלל הראשון של כל מוקד אבטחה הוא להתאים את השירות לדרישות של משטרת ישראל, הכוללות בין היתר הנחיות למבנה מוקד הבקרה, רשת הקשר, תקינות הציוד, תפעול וניהול רשומות. עמידה בדרישות החוק מראה על אמינות ומקצועיות של החברה וזהו הבסיס לרישוי של מוקד מבצעי רציני.

אבטחה באמצעות טכנולוגיות מתקדמות

הכלל השני הוא שימוש בטכנולוגיות מתקדמות למערכת אבטחה של העסק, כולל מוקד שליטה, הפעלת טכנולוגיות מרחוק, ניתוח תקלות ויכולת מעקב וניטור במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. השימוש במכשור מתקדם חשובים מאד, אך חברת אבטחה לא יכולה לספק פתרון מושלם ללא כוח אדם שיצפה בצילומים וידע לנתח את התמונות שמתקבלות ולהגיב במקרי חירום, על כן המוקד צריך להיות מאוייש בכל שעות היממה ולדעת ולתפעל אירועים בזמן אמת.

שירותי סיור לטיפול באירועים

השימוש בטכנולוגיה מתקדמת אינו מספיק לטיפול במקרים של פריצות בזמן אמת. לשם כך חשוב שהחברה תפעיל ניידות סיור בתדירות גבוהה ובאופן קבוע, וזהו הכלל השלישי. הפעלה של סיור ממונע מאפשר זמן תגובה מהיר במקרים של התראות המגיעות למוקד, אך כדי שהסיור יהיה אפקטיבי כדי לטפל בסיטואציות השונות וליצור התראה, חשוב שצוות הסיירים של החברה יעבור הכשרה מתאימה ויגיע מצויד ומוכן למקום האירוע.

אבטחה מותאמת אישית

הכלל הרביעי הוא היכולת להתאים את מערך האבטחה ללקוח על פי אופי העסק. דרישות האבטחה שונות מעסק לעסק ואבטחה מותאמת אישית היא תכנית הלוקחת בחשבון את מידות השטח שיש לאבטח, מספר האנשים השוהים במקום, כל המערכות האמורות לעבוד בסינרגיה, שעות הפעילות ורמת הסיכון, ובשקלול עם מאפיינים נוספים, מתאימה את המערך הנכון. התאמה אישית אפשרית כאשר משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת המבוססת על אלגוריתם שניתן להגדרה מחדש לפי קריטריונים של מידות, תוואי שטח, כיוון תנועה וכן הלאה.

מוקד מבצר בשביל השקט הנפשי שלכם

מבצר טכנולוגיות מיגון ואבטחה פועלת ומתמחה מזה למעלה מ-30 שנה במתן פתרונות בתחום המיגון והבקרה.  החברה מספקת פתרונות משולבים בין מערכות תוכנה ובקרה לבין מרכיבים אלקטרוניים מתחום הביטחון

חברת מבצר מפעילה מוקד בקרה רמה א' באישור משטרת ישראל.  המוקד הוא מהמשוכללים והמתוחכמים בישראל, המאפשר יכולת צפייה אנליטית ותגובה מידית באמצעות סיירי השטח של החברה וגורמי הביטחון. בנוסף, מתבצעים סיורים יזומים ברחבי כל הגזרות, תוך הפגנת נוכחות מוגברת בשטח.

החברה מציעה פתרונות אבטחה בהתאמה אישית לכל עסק בכל גודל, החל מחיבור מערכות אזעקה פשוטות למוקד, דרך מערכות אנליטיקה מתקדמות ובלעדיות למבצר וכלה בפלטפורמות שליטה ובקרה מתקדמות (מערכות שו"ב) המתוכננות לנהל את כלל מערך האבטחה בארגונים גדולים ולתת מענה לאתגרי אבטחה משולבים ולמערכי שליטה מרובי ממשקים.