הצעת מחיר

מאת אורי שחר

מאת אורי שחר

מנכ"ל חטיבת המוקד בקבוצת בן ביטחון

בחירת מוקד אבטחה לעסקים

הדגשים בבחירת מוקד אבטחה לעסקים

בין אם אתם בעלים של חנות קמעונאית ובין אם אתם מחזיקים במרלו"ג של אלפי מטרים, סביר להניח שהפעילות העסקית שלכם חייבת להיות מגובה באבטחה. אי לכך, רוב העסקים לא יוותרו על הסכם פעילות עם מוקד אבטחה לעסקים.

בחלק לא מבוטל מהמקרים, חברת הביטוח תדרוש מבעל העסק להתקשר בהסכם עם מוקד לשירותי אבטחה, על מנת שתסכים להקצות ביטוח עסקי בהיקף נכבד.

הדגשים הבאים יעזרו לכם לבחור את המוקד המתאים לכם ביותר.

מוקד טכנולוגי מתקדם שיגן על העסק שלכם

שימו לב כי לא כל מוקד אבטחה יודע לספק פתרונות ייעודיים לעסקים.

וודאו תמיד שלא מדובר על מוקד שפונה רק לשוק הפרטי, אלא שמדובר על מוקד אבטחה לעסקים, המשלב בתוכו פתרון מתכלל של מערכות תוכנה, שליטה, בקרה וביטחון.

מוקד המתמחה בעסקים הוא בעל יכולות אנליטיקה מתקדמות לזיהוי פריצות, יכולות מעקב אחר ביצועים, הפעלת מערכות מרחוק, תפעול וניתוח תקלות, קבלת אינדיקציות שונות ומגוונות באמצעות תוכנות ייחודיות המאפשרות שליטה ובקרה מקסימליים על האתרים בשטח.

זמינות המוקד במקרים אמיתיים

מעבר לטכנולוגיה, בדקו את פריסת כח האדם של החברה ומהם זמני ההגעה שלה לשטח במקרה של אירוע. עוד חשוב לבדוק, מהו התהליך שהם נוקטים בו ברגע אירוע ומה שרשרת התגובות שהם מפעילים על מנת לעצור אותו בזמן.

ברוב המקרים, הסייר בשטח מוזן על ידי המוקד המבצעי במידע בזמן אמת וניגש לקריאות באופן מידי. במקרים של אירוע ודאי המוקד המבצעי יודע גם להזעיק את הרשויות ולטפל באירוע עד ההגעה.

בנוסף, מתבצעים סיורים יזומים ברחבי כל הגזרות, תוך הפגנת נוכחות מוגברת בשטח, המתבטאת בגורם ההרתעה, ובכך מעלה את אחוזי המניעה האופציונאליים במניעת/הקטנת הנזק האפשרי.

חדר בקרה מאויש ומקצועי

מומלץ לבחור תמיד במוקד אבטחה לעסקים, אשר מתפעל חדר בקרה מאויש, עשרים וארבע שבע ומצויד במערכות אנליטיקה המאפשרות ניתוח חכם של התמונה המגיעה מהעסק שלכם ומאפשרת זיהוי פריצה/חדירה עוד לפני שהיא מתבצעת באמצעות תיחום ובקרה של אזורים רגישים על התמונה ואינדיקציה בזמן אמת.

מוקד מבצר – אבטחה באמצעות טכנולוגיה

רוצים לדעת שהעסק שלכם מוגן 24/7 באמצעות טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם? רוצים לישון בשקט ולדעת שכל היקר לכם מאובטח על הצד הטוב ביותר באמצעות חברה שמבינה ביטחון ומפעילה מוקד מבצעי ברמה א' על פי דרישות משטרת ישראל? מוקד מבצר, זה בדיוק מה שאתם צריכים.

אנחנו משתמשים במערכת ה SPIDERNET המשולבת בינה מלאכותית ומאפשרת יכולות זיהוי מתקדמות ותכנות חכם של אזורי התרעה, כל שהפריצה נמנעת עוד לפני שהיא התרחשה.

מצא כתבות נוספות

גלילה לראש העמוד