אבטחת מרכזים לוגיסטיים

מיגון ואבטחת מרכזים לוגיסטיים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות.

אבטחת מרכזים לוגיסטיים

מרכזים לוגיסטיים (מרלו"ג) הם לב ליבו של כל עסק גדול העוסק ביבוא, יצוא והחזקה של מלאי גדול.  עקב גודלם של ההאנגרים והצורך של בעלי החברות להוריד את מחירי התשומות למינימום ממוקמים המרלו"גים בשולי הערים ובאזורי תעשייה מרוחקים והאבטחה עליהם חייבת להיות הדוקה וחייבת להתבצע באמצעות טכנולוגיות מתקדמות.

מבצר טכנולוגיות מיגון ואבטחה פועלת ומתמחה מזה למעלה מ-30 שנה במתן פתרונות בתחום המיגון והבקרה.  החברה מספקת פתרונות משולבים בין מערכות תוכנה ובקרה לבין מרכיבים אלקטרוניים מתחום הביטחון ומתמחה במיגון ואבטחה של מרכזים לוגיסטיים ושטחים פתוחים

מערכות אבטחה למרכזים לוגיסטיים במעגל הפנימי

  • בקרה על העבודה במרלו"ג והרשאות כניסה לאזורים ומתחמים שונים.
  • שימוש בטכנולוגיה אנליטית לבקרה ואבטחה של פנים המרלו"ג והסחורה הנמצאת בו עד לרמת המוצר הבודד.
  • חיבור למוקד מבצעי המאפשר יכולת צפייה אנליטית ותגובה מיידית באמצעות סיירי השטח וגורמי הביטחון

מערכות אבטחה למרכזים לוגיסטיים במעגל החיצוני

מערכת אנליטיקה SPIDERNET בפיתוח מוקד מבצר עושה שימוש במצלמות IP מתוחכמות המחוברות למחשב אנליטיקה רב עוצמה.  SPIDERNET מאפשרת ניתוח חכם של התמונות המגיעות מהמתחם באמצעות אלגוריתם ייעודי. היא מאפשרת זיהוי פריצה/חדירה עוד לפני שמתבצעת באמצעות תיחום ובקרה של אזורים רגישים על התמונה ואינדיקציה בזמן אמת.

התרעות בזמן אמת

מערכת אבטחה טובה מתריעה על בעיות בזמן אמת, כאשר רוב הפעולות מבוססות על טכנולוגיות הפועלות מרחוק ומדווחות בזמן אמת באמצעות רשת האינטרנט. קיומה של טכנולוגיה מתקדמת כזו מאפשר לנהל את מערך האבטחה בצורה יעילה וחכמה, אך כדי שיהיה אפשר לטפל במצבים השונים יש צורך בתגובה מהירה בשטח, ולשם כך חשוב שמוקד האבטחה יפעיל סיורים ממונעים. הפעלת הסיורים צריכה להיות בתדירות גבוהה, כאשר כלי הרכב מחוברים לרשת המוקד, כדי לאפשר היענות לקריאות של צוות סיירים מוכשר ומיומן, במקרי חירום.

שליטה, בקרה וניהול האבטחה במתחמים גדולים

מערכת אבטחה נועדה בעיקר כדי למנוע פריצות וגניבות, אך היא משמשת גם לשמירה על בטיחות ובריאות השוהים בתוך המבנה, באמצעות התראה במקרים של שריפות או דליפת גז.  בין רכיביה השונים של המערכת יש צורך במערך מצלמות IP המחוברות למערכת זיהוי והתראה אנליטית, אזעקה קווית ו/או אלחוטית, מערכות הקלטה דיגיטליות, מערכת בקרה כניסה, לחצני מצוקה, גלאי עשן וגז ומערכת כריזה ושמע ועוד… כל הרכיבים הללו מתנקזים לפלטפורמת שליטה ובקרה מתקדמת, GENESIS,  המתוכננת מיסודה לנהל את כלל מערך האבטחה בארגון באופן מלוכד, פשוט וגמיש. פלטפורמה זו מספקת מענה מתקדם למערכי שליטה מרובי ממשקים ולאתגרי אבטחה משולבים