אבטחת ישובים

אבטחת ישובים

שמדברים על אבטחת ישובים באמצעות מוקד שליטה ובקרה אין הכוונה רק לישובים סגורים הממוקמים באזורים רוחשי פעילות בטחונית. הגישה העומדת בבסיס הפעילות היא מתן שקט נפשי לתושבים מפני פריצות והתנהלות של גורמים לא רצויים בתוך הישוב או אפילו בתוך שכונות בערים.

גישה אחת של אבטחה יישובית מדברת על סגירה הרמטית של היישוב באמצעות גדר היקפית ופרישה של מעטפת מיגון ואבטחה. כאשר לא ניתן "לבצר" את המתחם ולהפוך אותו לשטח סטרילי נדרשת אבטחה באמצעות טכנולוגיה וכאן נכנסת מוקד מבצר לתמונה.

אבטחת ישובים באמצעות טכנולוגיה

מבצר טכנולוגיות מיגון מאפשרת ניטור ובקרה 24/7 באמצעות מצלמות IP ממוחשבות הנפרשות ברחבי הישוב ומחוברות למוקד בטחוני רמה א מהמתוחכמים מסוגו בעולם, באישור משטרת ישראל

תפעול אירועים במוקד - אבטחת ישובים
תפעול אירועים במוקד – אבטחת ישובים

המצלמות מחוברות למערכת ה SPIDERNET בפיתוחה של מבצר טכנולוגיות. כל מצלמה מחוברת למחשב אנליטיקה רב עוצמה באמצעותו ניתן לקבוע חוקים וכללים על התמונה המתקבלת באמצעות התרחישים הקבועים בכל אזור והיכולת להעריך שיטות פריצה וונדליזם

כאשר מופרים הכללים  מועברת בזמן אמת התרעה למוקד כולל תמונה בשידור חי ומוקפצים סיירי השטח או כוחות הביטחון על פי אופי האירוע.

מוקד מבצר בעלת ניסיון ומוניטין רב בהגנה ואבטחה על ישובים בכל רחבי הארץ. הסיירים עובדים בתיאום מלא עם הרשויות ומחלקות הביטחון של הישובים ועוברים הדרכות ורענון על מנת לשמור על כושר מבצעי.