הצעת מחיר

מאת דני בראון

מאת דני בראון

מנכ"ל ובעלים מוקד מבצר

אבטחה באמצעות טכנולוגיה

אבטחה באמצעות טכנולוגיה – מכח אדם לפתרונות טכנולוגיים

כשמדברים על אבטחה באמצעות טכנולוגיה לא מדברים על אבטחה ושמירה על עסק בודד אלא על ארגונים ומתחמים גדולים בהם קיימים עשרות אתגרי אבטחה בעת ובעונה אחת על מנת להשאיר את העסק מתפקד. חשבו על מגדל משרדים גדול בו חייבים לזהות את כל האנשים שנכנסים, לפתוח להם דלתות על פי הרשאה, לעקוב אחרי תנועה חשודה במתחמים רגישים ולהתריע רק בזמן אמת, לשמור מפני שריפות ולדעת לנקוט באסטרטגיית פינוי במקרה של אסון. ועוד ועוד…
אנחנו רגילים כי אבטחת עסקים ומתחמים שונים הושם באופן כמעט בלעדי, בידיים אנושיות. אולם עם הזמן חלחלה ההבנה כי עומס המשימות חייב העסקת כח אדם גדול, יקר ומיומן – אבל היכן שיש בני אנוש יש גם טעויות אנוש.


מה כוללת אבטחה באמצעות טכנולוגיה?

השימוש בתחום של אבטחה באמצעות טכנולוגיה נעשה בהתאם לצרכי העסק ולפי מודל מודולרי בהתאמה פרטנית. אבטחה באמצעות טכנולוגיה יכולה להיות פשוטה יחסית ולכלול למשל קידוד למנעול החנות באמצעות טביעת אצבע, למניעת פריצות. לצד זאת, היא יכולה לכלול פתרונות משוכללים מאוד ומערכות ניהון ובקרה שיודעות לתפעל באופן אוטומטי אירועי אבטחה מורכבים. המשותף לכל אמצעים אלו, היא מזעור טעויות ונזקים העלולות להיווצר בעקבות התנהלות אנושית. מנעולים יכולים להיסגר אוטומטית, בלי תלות באדם שיזכור לסגור אותם וקידוד בכניסה לעסקים חוסך עלויות של הכשרה והעסקה של כוח אדם מיומן. אלו דוגמאות בודדות המאפשרות להבין את היתרונות של אבטחה באמצעות טכנולוגיה ומדוע היא עתידה להחליף כמעט לגמרי, את השימוש באבטחה אנושית.

GENESIS של מבצר טכנולוגיות – לניהול כלל מערך האבטחה בארגון


כאשר מדברים על מערך אבטחה באמצעות טכנולוגיה מדברים על מערכת GENESYS
ג'נסיס היא פלטפורמת שליטה ובקרה מתקדמת, המתוכננת מיסודה לנהל את כלל מערך האבטחה בארגון באופן מלוכד, פשוט וגמיש. פלטפורמה זו מספקת מענה מתקדם למערכי שליטה מרובי ממשקים ולאתגרי אבטחה משולבים. המערכת מאפשרת למשתמש את היכולת לזהות את תמונת מצב האבטחה בארגון במהירות המרבית, להתריע בזמן אמת, להזרים את המידע לגורמים הרלוונטיים, לתעד ולנתח תרחישים ולקבוע מדיניות אבטחה וניהול אירועים:
איסוף ושיתוף מידע ממקורות אבטחה והגנה שונים; ניתוח איומים בזמן אמת; הצגה רובדית על גבי מפות GIS; מענה אוטומטי על פי מדיניות האבטחה; ניהול האירוע מחדר הבקרה וכלי ניתוח ושחזור לשיפור ביצועים – כל אלה מאפשרים מוכנות מלאה בשגרה ותגובה מהירה ואיכותית בשעת הצורך.

מצא כתבות נוספות

מאמרים
admin

מערכות גילוי אש

איך פועלת מערכת לגילוי וכיבוי אש? מערכת גילוי אש היא אחד מהדברים החשובים ביותר שיכולים להיות בכל בית, בניין, מוסד חינוך או תרבות ובית עסק.

Read More »
מאמרים
admin

זיהוי ביומטרי לאבטחת כניסה

פתרונות זיהוי ביומטרי לאבטחת כניסה לא תמיד אפשר לוותר על שומר או מאבטח אנושי, אך לפעמים זה כן אפשרי.  אבטחת כניסה ניתנת לביצוע כיום באמצעים

Read More »
גלילה לראש העמוד